Blog poświęcony teoriom konspiracyjnym.
wtorek, 30 grudnia 2008
Do przerwy 0:1

Jasna cholera! Napisałem cały esej dotyczący mojej nie obecności, tym co się przez ten czas działo i wszystko trafił jasny grom...

Nie mam nerwów aby pisać od nowa. Chcę tylko zaznaczyć, że postanawiam reaktywować blog i zamieszczać kolejne treści. Jednyną zmianą jest ta, że tematyka nagnie się troszkę mocniej w stronę New World Order i Wolnomularstwa.

Pierwszymi nowościami będą najprawdopodobniej sprawy związane z Davidem Icke i jego "twórczością".

Pozdrawiam

22:00, free_researcher , inne
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 05 sierpnia 2008
Bomba próżniowa
Rosjanie testują nową bombę paliwowo-powietrzną. Zapewniają, że ich bomba jest "najpotężniejszą na świecie bombą próżniową". Film z testów nowego uzbrojenia pokazał pierwszy kanał rosyjskiej telewizji, podkreślając, że jej produkcja nie narusza żadnych międzynarodowych traktatów. Bomba jest najnowszym osiągnięciem rosyjskich specjalistów od broni i ma przypomnieć o znaczeniu Rosji na arenie międzynarodowej.
poniedziałek, 04 sierpnia 2008
Licencja na podglądanie cz. II
Druga część artykułu o inwigilacji w internecie.
Licencja na podglądanie cz. I
Burza w Niemczech: rząd w Berlinie przyznał, że od dwóch lat tamtejsze tajne służby przeszukują przez internet komputery obywateli. Bez nakazu, bez wiedzy inwigilowanych i nawet bez konkretnych podejrzeń. Czy podobnie postępują polskie organy ścigania i służby specjalne? Zebraliśmy dość poszlak, żeby stwierdzić: tak. Z tą różnicą, że w Niemczech się o tym ostro dyskutuje. W Polsce nie.
niedziela, 03 sierpnia 2008
Zagadkowe zdjęcia z dnia 9/11
Krótki artykuł opierający się głównie na zdjęciach. Według niektórych ma to być jeden z dowodów na to iż tak na prawdę 11 września w WTC nie uderzyły porwane przez terrorystów samoloty, a także, że byli wtedy w Nowym Jorku ludzie wiedzący o całym zdarzeniu dużo wcześniej.

02:19, free_researcher , 9/11
Link Komentarze (3) »
"Oko Moskwy"
Instalacja znajdująca się nieopodal elektrowni atomowej w Czarnobylu. Czy jest to zwykły radar, czy może kolejna broń, która potrafi wpływać na ludzki umysł podobnie jak HAARP? Poznaj opinie innych i osądź sam.
Totalna inwigilacja
Czy możemy pisać swobodnie, co myślimy? A jeśli już piszemy, to czy nic nam nie grozi? Czy czytając informacje na forum/forach jesteśmy manipulowani i dezinformowani? Czy to możliwe, żeby machina "praworządnej poprawności myślenia" wpływała na nasze umysły, poglądy, sposób myślenia? Postaram się odpowiedzieć na te pytania wnioski pozostawiając czytającym.
 
1 , 2


statystyka